Opis kursu nauki jazdy kat. C

Zapraszamy Państwa do naszej Akademii Kierowcy Zawodowego na szkolenie z zakresu prawa jazdy kategorii C. Nie tylko otrzymają Państwo od nas kompletne informacje na każdym etapie realizacji szkolenia, kurs dostosowany do indywidualnych potrzeb, ale przede wszystkim odpowiednie przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczne, które pozwoli na zdobycie oczekiwanych kwalifikacji.

Wymagany wiek minimalny:

 •  19 lat- jeżeli osoba jednocześnie realizuje szkolenie z zakresu kwalifikacji wstępnej
 •  21 lat
 •  18 lat– dla żołnierzy kierujących pojazdami Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej

Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku.


Co trzeba zrobić, by przystąpić do kursu?

 1. Zrobić badania lekarskie i psychologiczne. 
 2. Wyrobić PKK (Profil Kandydata na Kierowcę) w odpowiednim dla swojego miejsca zamieszkania wydziale komunikacji.

  By wyrobić PKK jest potrzebny:
  • Wypełniony wniosek, który jest do pobrania na miejscu w wydziale komunikacji
  • Dowód osobisty do wglądu
  • Aktualna fotografia w formacie 3,5cmx4,5cm- lewy półprofil z widocznym lewym uchem, kolor
  • Badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem
  • Kserokopia posiadanego już prawa jazdy

 3. Z numerem PKK kierują się Państwo do naszej Akademii i przystępują do kursu.

Zajęcia teoretyczne:

Zajęcia teoretyczne realizowanie podczas kursu prawo jazdy kategorii C trwają 20h.

Możecie Państwo odbyć zajęcia teoretyczne w jednej z następujących form:

 •  wykłady stacjonarne (tryb wieczorowy, tryb weekendowy)
 •  wykłady e-learningowe
 •  eksternistycznie – brak zajęć teoretycznych, przed zajęciami praktycznymi należy zdać państwowy egzamin teoretyczny

Zajęcia praktyczne:

Czas trwania zajęć wynosi 30 godzin. Przy jednoczesnej realizacji kursu z kategorii C i C+E czas zajęć praktycznych w ramach kategorii C zostaje pomniejszony do 20 godzin.

Zajęcia praktyczne realizujemy 7 dni w tygodniu. Terminy zajęć praktycznych każdy klient indywidualnie umawia z instruktorem.

Zajęcia praktyczne są realizowane na pojazdach identycznych z pojazdami egzaminacyjnymi. W naszej Akademii są one przeprowadzane na pojazdach ciężarowych marki MAN TGL 12.250 i 12.240. 


Nasza kadra

Nasi instruktorzy to przede wszystkim bardzo fajne osoby. Charakteryzuje ich łatwość nawiązywania kontaktów, cierpliwość do osób szkolonych i wysoka kultura osobista. Możemy również śmiało o naszych instruktorach napisać, że są prawdziwymi profesjonalistami, posiadają ogromną wiedzę i duże umiejętności praktyczne. Grupa naszych instruktorów to prawdziwa mieszanka różnych kwalifikacji począwszy od instruktorów nauki jazdy przez instruktorów techniki jazdy, egzaminatorów, doradców ADR po inżynierów wydziałów mechanicznych różnych uczelni. W naszej drużynie są również policjanci i inspektorzy. 

Odważnie – ale nasza kadra jest super! 

Zapraszamy do Akademii Kierowcy Zawodowego!

Terminy:

Wszystkie terminy szkoleń podane są w zakładce „terminy”. Jeżeli nie ma terminu, który by Państwu odpowiadał, prosimy o kontakt z biurem.

Dlaczego Akademia Kierowcy Zawodowego?

Praca kierowcy zawodowego to zajęcie niełatwe i pełne wyzwań. Osoba posiadająca odpowiednie umiejętności i kwalifikacje potwierdzone stosownymi egzaminami może liczyć nie tylko na pewne i stałe zatrudnienie, ale również dobre zarobki i prestiż. Wykonywanie zawodu kierowcy wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego jesteśmy przekonani, że poza dobrymi chęciami tylko bardzo dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne gwarantuje możliwość sukcesu w tym zawodzie.


Co jest najważniejsze?

Naszą niepodważalną zaletą są doświadczeni i kompetentni instruktorzy. Wierzymy, że tylko starannie dobrani szkoleniowcy, będący pasjonatami swojej pracy mogą w skuteczny sposób przekazać swoją wiedzę i umiejętności. Dbamy o to, żeby każdy uczestnik naszych kursów nie tylko zdobył odpowiednie kwalifikacje, ale również potrafił je sprawnie wykorzystać w dalszej pracy. 

Instruktorzy z którymi współpracujemy posiadają uprawnienia egzaminatorów, przez co bardzo dobrze potrafią przygotować uczestnika naszego kursu do zdania wymaganego egzaminu. Nasz zespół składa się z doświadczonych praktyków z umiejętnościami pedagogicznymi, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a ich misją jest tworzenie nowej kadry dobrze przygotowanych kierowców zawodowych. 


Jesteśmy obecni na rynku od 16 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy możemy zapewnić Państwu profesjonale i rzetelne szkolenia dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Kursy organizowane przez naszą firmę cechuje wysoka jakość oraz nastawienie na satysfakcję i zadowolenie Klienta. Dziś jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych w tej części Polski. Zatrudniamy ponad 100osób, posiadamy oddziały w Łodzi, Radomiu i Opolu. Prowadzimy szkolenia dla branży przemysłowej, transportowej, górniczej, spawalniczej oraz przetwórstwa drzewnego, lotniczej i kolejowej. Teraz z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nowy dział szkoleń w naszej Akademii- Akademię Kierowcy Zawodowego!


Terminy kursów

E-learning
kursy online
zapisz się
E-learning
kursy online
zapisz się
W KAŻDY PONIEDZIAŁEK o godz. 17:00 prowadzimy spotkania organizacyjne
Na spotkaniach pomagamy wypełnić dokumenty potrzebne do ustalenia Profilu Kandydata na Kierowcę, Zapraszamy!
zapisz się
10 grudnia 2022 r., godz. 9:00 KURS WEEKENDOWY kat. A1, A2, A, B, C, C+E, D
Zajęcia odbywają się przez dwa kolejne weekendy z rzędu, godz. 9:00 - 15:00
zapisz się
13 grudnia 2022 r., godz. 16:30 KURS 5 DNIOWY kat. A1, A2, A, B, C, C+E, D
Zajęcia odbywają się codziennie przez 5 dni - wt - pt i wt w godz. 16:30 – 21:00
zapisz się

Zapisz się na kurs

Wypełnij Formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji zapisu.