Opis szkolenia okresowego dla kierowców


Zapraszamy Państwa do naszej Akademii Kierowcy Zawodowego na szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych. Otrzymają od nas Państwo kurs dostosowany do indywidualnych potrzeb, kompletne informacje na każdym etapie realizacji szkolenia, ale przede wszystkim odpowiednie przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczne, które pozwoli na ukończenie szkolenia okresowego potrzebnego do wykonywania zawodu kierowcy.

Największą naszą zaletą jest duża elastyczność przy realizacji tego typu szkoleń.

Kto i kiedy można realizować szkolenie okresowe?

  1. Kierowcy posiadający kategorie prawa jazdy C1, C1+E, C, C+E, którzy zdobyli je przed 10.09.2009r.
  2. Kierowcy posiadający kategorie prawa jazdy D1, D1+E, D, D+E, którzy uzyskali uprawnienia przed 10.09.2008r.

  3. W przypadku posiadania obydwu kategorii (przewóz osób i rzeczy) i chęci przedłużenia kwalifikacji wystarczyć zrobić jedno szkolenie okresowe. Przy wykonywaniu badań lekarskich i psychotestów należy powiedzieć, że dotyczą one obydwu kategorii prawa jazdy.


Szkolenie okresowe jest prowadzone w formie kursu okresowego lub w formie cyklu zajęć. Łączny czas zajęć teoretycznych to 35 godzin.  

Program szkolenia:

zajęcia w ramach modułów obowiązkowych szkolenia okresowego- 21 godzin
zajęcia w ramach modułów szkolenia okresowego wybranych odpowiednio
dla poszczególnych grup kategorii prawa jazdy- 14 godzin.

Możliwość realizacji zajęć teoretycznych:

  1. Wykład stacjonarny
  2. Wykład w formie e-learningowej - realizowany przy komputerach w naszej Akademii

Dlaczego Akademia Kierowcy Zawodowego?

Praca kierowcy zawodowego to zajęcie niełatwe i pełne wyzwań. Osoba posiadająca odpowiednie umiejętności i kwalifikacje potwierdzone stosownymi egzaminami może liczyć nie tylko na pewne i stałe zatrudnienie, ale również dobre zarobki i prestiż. Wykonywanie zawodu kierowcy wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego jesteśmy przekonani, że poza dobrymi chęciami tylko bardzo dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne gwarantuje możliwość sukcesu w tym zawodzie.


Co jest najważniejsze?

Naszą niepodważalną zaletą są doświadczeni i kompetentni instruktorzy. Wierzymy, że tylko starannie dobrani szkoleniowcy, będący pasjonatami swojej pracy mogą w skuteczny sposób przekazać swoją wiedzę i umiejętności. Dbamy o to, żeby każdy uczestnik naszych kursów nie tylko zdobył odpowiednie kwalifikacje, ale również potrafił je sprawnie wykorzystać w dalszej pracy. 

Instruktorzy z którymi współpracujemy posiadają uprawnienia egzaminatorów, przez co bardzo dobrze potrafią przygotować uczestnika naszego kursu do zdania wymaganego egzaminu. Nasz zespół składa się z doświadczonych praktyków z umiejętnościami pedagogicznymi, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a ich misją jest tworzenie nowej kadry dobrze przygotowanych kierowców zawodowych. 


Jesteśmy obecni na rynku od 16 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy możemy zapewnić Państwu profesjonale i rzetelne szkolenia dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Kursy organizowane przez naszą firmę cechuje wysoka jakość oraz nastawienie na satysfakcję i zadowolenie Klienta. Dziś jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych w tej części Polski. Zatrudniamy ponad 100osób, posiadamy oddziały w Łodzi, Radomiu i Opolu. Prowadzimy szkolenia dla branży przemysłowej, transportowej, górniczej, spawalniczej oraz przetwórstwa drzewnego, lotniczej i kolejowej. Teraz z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nowy dział szkoleń w naszej Akademii- Akademię Kierowcy Zawodowego!


Terminy kursów

E-learning
kursy online
zapisz się
E-learning
kursy online
zapisz się
W KAŻDY PONIEDZIAŁEK o godz. 17:00 prowadzimy spotkania organizacyjne
Na spotkaniach pomagamy wypełnić dokumenty potrzebne do ustalenia Profilu Kandydata na Kierowcę, Zapraszamy!
zapisz się
10 grudnia 2022 r., godz. 9:00 KURS WEEKENDOWY kat. A1, A2, A, B, C, C+E, D
Zajęcia odbywają się przez dwa kolejne weekendy z rzędu, godz. 9:00 - 15:00
zapisz się
13 grudnia 2022 r., godz. 16:30 KURS 5 DNIOWY kat. A1, A2, A, B, C, C+E, D
Zajęcia odbywają się codziennie przez 5 dni - wt - pt i wt w godz. 16:30 – 21:00
zapisz się

Zapisz się na kurs

Wypełnij Formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji zapisu.